![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Critic120403 | |
![]() |
Movie Buff - 230 Films Ranked
Member Since: Dec 10, 2009
Location: Canada
|

| 80 | Black Christmas (1974) - Oct 17, 2011 |
| 76 | Planet of the Apes (1968) - Sep 11, 2011 |
| 67 | Back to the Future Part III (1990) - Sep 07, 2011 |
| 72 | Back to the Future Part II (1989) - Sep 07, 2011 |
| 62 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Sep 05, 2011 |
| 76 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Sep 05, 2011 |
| 66 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Sep 04, 2011 |
| 60 | Diary of the Dead (2008) - Sep 03, 2011 |
| 73 | Enter the Dragon (1973) - Aug 27, 2011 |
| 64 | Dawn of the Dead (2004) - Aug 21, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |