![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Crox | |
![]() |
Movie Buff - 122 Films Ranked
Member Since: Jun 18, 2008
Location: Barcelona, Barcelona, Spain
|
|
Message Sent!
| |

| 76 | The Dark Knight (2008) - Sep 02, 2008 |
| 90 | WALL·E (2008) - Sep 02, 2008 |
| 92 | The Crying Game (1992) - Sep 02, 2008 |
| 98 | Dead Ringers (1988) - Jun 18, 2008 |
| 96 | Crash (1996) - Jun 18, 2008 |
| 96 | Lost Highway (1997) - Jun 18, 2008 |
| 97 | The Straight Story (1999) - Jun 18, 2008 |
| 97 | Mulholland Drive (2001) - Jun 18, 2008 |
| 99 | Eastern Promises (2007) - Jun 18, 2008 |
| 97 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Jun 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |