![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Crusader | |
![]() |
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2008
Location: India
|

| 80 | Mission: Impossible (1996) - Jul 27, 2008 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jul 27, 2008 |
| 90 | First Blood (1982) - Jul 27, 2008 |
| 80 | The Replacement Killers (1998) - Jul 27, 2008 |
| 85 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Jul 27, 2008 |
| 80 | Bloodsport (1988) - Jul 27, 2008 |
| 85 | For a Few Dollars More (1965) - Jul 27, 2008 |
| 85 | Once Upon a Time in the West (1968) - Jul 27, 2008 |
| 75 | Universal Soldier (1992) - Jul 27, 2008 |
| 65 | National Treasure (2004) - Jul 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |