![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Cuauti | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Feb 1, 2010
Location: USA
|

| 90 | The Bourne Supremacy (2004) - Feb 01, 2010 |
| 70 | Back to the Future Part II (1989) - Feb 01, 2010 |
| 80 | Superman: The Movie (1978) - Feb 01, 2010 |
| 90 | The Truman Show (1998) - Feb 01, 2010 |
| 80 | The Hurt Locker (2009) - Feb 01, 2010 |
| 80 | Little Miss Sunshine (2006) - Feb 01, 2010 |
| 85 | Rain Man (1988) - Feb 01, 2010 |
| 95 | V for Vendetta (2006) - Feb 01, 2010 |
| 85 | The Sound of Music (1965) - Feb 01, 2010 |
| 85 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Feb 01, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |