CubWonder

cubwonder
Movie Buff - 434 Film Ratings
Member Since: 11 May 2013
Location: New York City, New York, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 76% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 17 Jun 2014
93 74% Sin City (2005) - Rated 01 Nov 2013
90 67% Akira (1988) - Rated 01 Nov 2013
80 46% Galaxy Quest (1999) - Rated 01 Nov 2013
65 27% Scream 3 (2000) - Rated 01 Nov 2013
85 54% The Devil's Advocate (1997) - Rated 01 Nov 2013
70 32% Weird Science (1985) - Rated 01 Nov 2013
10 1% Snakes on a Plane (2006) - Rated 01 Nov 2013
60 23% Cube (1997) - Rated 01 Nov 2013
98 86% Beetlejuice (1988) - Rated 01 Nov 2013