![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Cuba Pudding | |
![]() |
Movie Buff - 213 Films Ranked
Member Since: Feb 11, 2010
Location: Germany
|
|
Bio: I am squishy
| |

| 40 | Easy A (2010) - Mar 21, 2011 |
| 35 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Mar 21, 2011 |
| 30 | The Town (2010) - Mar 21, 2011 |
| 60 | Unstoppable (2010) - Mar 21, 2011 |
| 70 | The Green Hornet (2011) - Mar 21, 2011 |
| 30 | Black Swan (2010) - Mar 21, 2011 |
| 70 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Mar 21, 2011 |
| 80 | By the Bluest of Seas (1936) - Mar 21, 2011 |
| 55 | 54 (1998) - Mar 28, 2010 |
| 70 | Summer of Sam (1999) - Mar 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |