Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Cubby
Movie Buff - 427 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
Location: Kansas City, Missouri, USA
Message Sent!
500 characters left
Bio: I am me.
Recent Rankings
83 Chasing Amy (1997) - Dec 19, 2008
84 Collateral (2004) - Dec 19, 2008
33 Sirens (1994) - Dec 19, 2008
82 Clerks II (2006) - Dec 19, 2008
100 The Little Mermaid (1989) - Dec 19, 2008
50 The Bourne Supremacy (2004) - Dec 19, 2008
82 Goodfellas (1990) - Dec 19, 2008
85 Aliens (1986) - Dec 19, 2008
88 Moulin Rouge! (2001) - Dec 19, 2008
65 Three Men and a Baby (1987) - Dec 19, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Cubby. Why not go rank more films, then come back and check it out again?