Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Cuddles
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Jul 25, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
90 American History X (1998) - Oct 07, 2009
85 The Deer Hunter (1978) - Oct 07, 2009
85 Death Proof (2007) - Oct 07, 2009
85 Candy (2006) - Oct 07, 2009
80 Repo! The Genetic Opera (2008) - Oct 07, 2009
90 My Neighbor Totoro (1988) - Aug 17, 2009
40 The Waterboy (1998) - Aug 04, 2009
90 Videodrome (1983) - Aug 04, 2009
0 Child's Play 3 (1991) - Jul 27, 2009
50 Transformers (2007) - Jul 27, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Cuddles. Why not go rank more films, then come back and check it out again?