![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Curbstop | |
![]() |
Movie Buff - 274 Films Ranked
Member Since: Apr 30, 2009
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 76 | Meet the Parents (2000) - May 02, 2009 |
| 70 | The Da Vinci Code (2006) - May 02, 2009 |
| 79 | The Last Samurai (2003) - May 02, 2009 |
| 70 | Con Air (1997) - May 02, 2009 |
| 80 | Mulholland Drive (2001) - May 02, 2009 |
| 90 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - May 02, 2009 |
| 79 | Groundhog Day (1993) - May 02, 2009 |
| 60 | Wild Wild West (1999) - May 02, 2009 |
| 40 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - May 02, 2009 |
| 69 | Pearl Harbor (2001) - May 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |