![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CuredAlright | |
![]() |
Movie Buff - 151 Films Ranked
Member Since: Sep 13, 2009
Location: Australia
|

| 72 | Stand by Me (1986) - Sep 14, 2009 |
| 84 | Full Metal Jacket (1987) - Sep 14, 2009 |
| 32 | Rocky V (1990) - Sep 14, 2009 |
| 70 | Unforgiven (1992) - Sep 14, 2009 |
| 77 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Sep 14, 2009 |
| 73 | The Green Mile (1999) - Sep 14, 2009 |
| 70 | Saw (2004) - Sep 14, 2009 |
| 64 | King Kong (2005) - Sep 14, 2009 |
| 66 | Aliens (1986) - Sep 14, 2009 |
| 50 | The Day After Tomorrow (2004) - Sep 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |