Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Curlygirl
Movie Buff - 343 Films Ranked
Member Since: Oct 10, 2010
Location: Los Angeles, CA, USA
Recent Rankings
78 Idiocracy (2006) - Dec 03, 2010
40 The Dukes of Hazzard (2005) - Dec 03, 2010
60 Phenomenon (1996) - Dec 03, 2010
1 Battlefield Earth (2000) - Dec 03, 2010
85 The Aviator (2004) - Dec 03, 2010
70 Seven Pounds (2008) - Dec 03, 2010
83 Lars and the Real Girl (2007) - Dec 03, 2010
80 Rudo y Cursi (2008) - Dec 03, 2010
85 The King (2005) - Dec 03, 2010
75 Kicking & Screaming (2005) - Dec 03, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Curlygirl. Why not go rank more films, then come back and check it out again?