![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CutMeGently | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: USA
|

| 95 | Martian Child (2007) - Feb 25, 2008 |
| 90 | Untraceable (2008) - Feb 25, 2008 |
| 99 | Juno (2007) - Feb 25, 2008 |
| 100 | I Heart Huckabees (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Thumbsucker (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Spun (2002) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Rushmore (1998) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | I Am Sam (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |