![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Cuzo | |
![]() |
Film Freak - 908 Films Ranked
Member Since: Nov 29, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Double Jeopardy (1999) - Nov 23, 2011 |
| 75 | Black Swan (2010) - Nov 22, 2011 |
| 85 | Witness for the Prosecution (1957) - Nov 22, 2011 |
| 50 | Transformers: Dark of the Moon (2011) - Nov 20, 2011 |
| 25 | Shame (2011) - Nov 18, 2011 |
| 85 | Peep World (2010) - Nov 16, 2011 |
| 85 | Troll Hunter (2010) - Nov 16, 2011 |
| 90 | Scoop (2006) - Nov 12, 2011 |
| 80 | Annie Hall (1977) - Nov 12, 2011 |
| 30 | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Nov 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |