Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
CyT
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Australia
Recent Rankings
71 I Heart Huckabees (2004) - Aug 19, 2009
77 Pretty Woman (1990) - Aug 19, 2009
60 Meet the Fockers (2004) - Aug 19, 2009
81 Donnie Darko (2001) - Aug 19, 2009
80 Ghost (1990) - Aug 19, 2009
60 Meet the Parents (2000) - Aug 19, 2009
77 Deep Blue Sea (1999) - Aug 19, 2009
81 Men of Honor (2000) - Aug 19, 2009
88 Batman Returns (1992) - Aug 19, 2009
63 Alien 3 (1992) - Aug 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with CyT. Why not go rank more films, then come back and check it out again?