![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Louber666 | |
![]() |
Film Freak - 631 Films Ranked
Member Since: Mar 26, 2012
Location: RJ/Inferno, Rio de Janeiro, Brazil
|
|
Bio: Idiot
| |

| 50 T7 | Les Chevaliers du ciel (2005) - Mar 17, 2013 |
| 45 T6 | Vampire Killers (2009) - Mar 16, 2013 |
| 78 T9 | Piccoli Fuochi (1985) - Mar 16, 2013 |
| 78 T9 | Malicious (1973) - Mar 14, 2013 |
| 89 T9 | Apocalypse Now (1979) - Feb 11, 2013 |
| 90 T10 | L.A. Confidential (1997) - Jan 27, 2013 |
| 30 T5 | The Man with the Iron Fists (2012) - Dec 31, 2012 |
| 90 T10 | Bunraku (2010) - Dec 31, 2012 |
| 70 T8 | The Bourne Legacy (2012) - Dec 31, 2012 |
| 86 T9 | Mystic River (2003) - Dec 14, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,068,000 Movie Rankings and Counting... |