![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CyberPitz | |
![]() |
Movie Buff - 346 Films Ranked
Member Since: Jan 17, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Total Recall (1990) - Jan 17, 2007 |
| 85 | Meet the Parents (2000) - Jan 17, 2007 |
| 96 | Unleashed (2005) - Jan 17, 2007 |
| 91 | The Chronicles of Riddick (2004) - Jan 17, 2007 |
| 92 | The Butterfly Effect (2004) - Jan 17, 2007 |
| 75 | Saving Silverman (2001) - Jan 17, 2007 |
| 45 | The Stepford Wives (2004) - Jan 17, 2007 |
| 92 | Edward Scissorhands (1990) - Jan 17, 2007 |
| 0 | Friday After Next (2002) - Jan 17, 2007 |
| 93 | Speed (1994) - Jan 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |