![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Cyder | |
![]() |
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Oct 30, 2011
Location: USA
|

| 94 | Toy Story (1995) - Oct 30, 2011 |
| 83 | Memento (2001) - Oct 30, 2011 |
| 80 | Dazed and Confused (1993) - Oct 30, 2011 |
| 65 | Iron Man (2008) - Oct 30, 2011 |
| 75 | The Illusionist (2006) - Oct 30, 2011 |
| 79 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Oct 30, 2011 |
| 83 | Stargate (1994) - Oct 30, 2011 |
| 87 | The Shawshank Redemption (1994) - Oct 30, 2011 |
| 77 | Back to the Future Part III (1990) - Oct 30, 2011 |
| 80 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Oct 30, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |