![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CynthStewart | |
![]() |
Movie Buff - 153 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: USA
|

| 100 | Napoleon Dynamite (2004) - Oct 19, 2007 |
| 25 | Wag the Dog (1997) - Oct 19, 2007 |
| 100 | The Sound of Music (1965) - Oct 19, 2007 |
| 95 | The Jerk (1979) - Oct 19, 2007 |
| 75 | The Abyss (1989) - Oct 19, 2007 |
| 50 | Billy Madison (1995) - Oct 19, 2007 |
| 0 | Blues Brothers 2000 (1998) - Oct 19, 2007 |
| 25 | Edward Scissorhands (1990) - Oct 19, 2007 |
| 100 | Misery (1990) - Oct 19, 2007 |
| 95 | Groundhog Day (1993) - Oct 19, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |