![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Cyrus | |
![]() |
Movie Buff - 251 Films Ranked
Member Since: Apr 10, 2006
Location: UK
|

| 85 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Alexander (2004) - Aug 13, 2007 |
| 25 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 75 | All the Real Girls (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 40 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Around the World in 80 Days (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Assault on Precinct 13 (2005) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |