![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
D0zari@n | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 95 | Serenity (2005) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Grindhouse (2007) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Wedding Crashers (2005) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Red Dragon (2002) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Kindergarten Cop (1990) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Hot Shots! (1991) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Pretty Woman (1990) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Aug 18, 2009 |
| 88 | The Abyss (1989) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |