![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DAC | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2011
Location: Milledgeville, GA, USA
|
| 90 | I Saw the Devil (2010) - Apr 04, 2011 |
| 78 | Thirst (2009) - Mar 07, 2011 |
| 72 | Blue Velvet (1986) - Mar 05, 2011 |
| 82 | I'm a Cyborg, But That's OK (2006) - Feb 28, 2011 |
| 85 | Lady Vengeance (2005) - Feb 28, 2011 |
| 92 | Sympathy for Mr. Vengeance (2002) - Feb 28, 2011 |
| 93 | Oldboy (2003) - Feb 28, 2011 |
| 70 | Let the Right One In (2008) - Feb 28, 2011 |
| 94 | Taxi Driver (1976) - Feb 28, 2011 |
| 78 | Suicide Club (2002) - Feb 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |