DCC

dcc
Movie Buff - 369 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 76% The 39 Steps (1935) - Rated 14 Aug 2007
69 24% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007
55 11% Coach Carter (2005) - Rated 14 Aug 2007
64 15% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
97 97% A Woman Is a Woman (1961) - Rated 14 Aug 2007
88 76% The Trial (1962) - Rated 14 Aug 2007
85 63% Dawn of the Dead (1978) - Rated 14 Aug 2007
72 32% Short Cuts (1993) - Rated 14 Aug 2007
91 88% Princess Mononoke (1997) - Rated 14 Aug 2007
59 13% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007