![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DCR | |
![]() |
Movie Buff - 150 Films Ranked
Member Since: Nov 26, 2008
Location: Denmark
|
| 61 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Nov 29, 2008 |
| 50 | The Hills Have Eyes (2006) - Nov 29, 2008 |
| 33 | Underworld: Evolution (2006) - Nov 29, 2008 |
| 73 | Superman Returns (2006) - Nov 29, 2008 |
| 74 | Casino Royale (2006) - Nov 29, 2008 |
| 70 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Nov 29, 2008 |
| 95 | Pan's Labyrinth (2006) - Nov 29, 2008 |
| 58 | Saw IV (2007) - Nov 28, 2008 |
| 57 | Shooter (2007) - Nov 28, 2008 |
| 44 | Semi-Pro (2008) - Nov 28, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |