![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DD1988 | |
![]() |
Film Freak - 626 Films Ranked
Member Since: May 24, 2008
Location: LaPorte, IN, USA
|

| 68 | Twilight (2008) - Feb 26, 2009 |
| 76 | Seducing Doctor Lewis (2003) - Feb 25, 2009 |
| 78 | Revolutionary Road (2008) - Feb 25, 2009 |
| 81 | Quantum of Solace (2008) - Feb 25, 2009 |
| 78 | RocknRolla (2008) - Feb 25, 2009 |
| 83 | Gran Torino (2008) - Feb 25, 2009 |
| 80 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Feb 25, 2009 |
| 83 | The Reader (2008) - Feb 25, 2009 |
| 70 | Coraline (2009) - Feb 25, 2009 |
| 82 | Taken (2009) - Feb 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |