![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DDT | |
![]() |
Movie Buff - 170 Films Ranked
Member Since: Jan 14, 2007
Location: Taiwan
|
| 80 | The Prestige (2006) - Jan 18, 2007 |
| 70 | Aliens (1986) - Jan 18, 2007 |
| 45 | Johnny English (2003) - Jan 18, 2007 |
| 40 | Shark Tale (2004) - Jan 18, 2007 |
| 55 | Dude, Where's My Car? (2000) - Jan 18, 2007 |
| 60 | Blade Runner (1982) - Jan 18, 2007 |
| 75 | Corpse Bride (2005) - Jan 18, 2007 |
| 70 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Jan 18, 2007 |
| 75 | Frequency (2000) - Jan 18, 2007 |
| 65 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Jan 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |