Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
DGNovack
Movie Buff - 329 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2010
Location: Somerset, Pennsylvania, USA
Bio: I'm a total Badass. I'm kind of a big deal.
Recent Rankings
94 L.I.E. (2001) - Jun 15, 2010
92 Saw (2004) - Jan 29, 2010
86 The Amateurs (2005) - Jan 29, 2010
91 The Goonies (1985) - Jan 29, 2010
92 Empire of the Sun (1987) - Jan 29, 2010
91 The Fugitive (1993) - Jan 29, 2010
40 Congo (1995) - Jan 29, 2010
86 Bad Boys (1995) - Jan 29, 2010
93 The Matrix (1999) - Jan 29, 2010
76 Ready to Rumble (2000) - Jan 29, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with DGNovack. Why not go rank more films, then come back and check it out again?