![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DGrierson | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Apr 25, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Happy Gilmore (1996) - Apr 25, 2009 |
| 80 | What Women Want (2000) - Apr 25, 2009 |
| 10 | Rocky III (1982) - Apr 25, 2009 |
| 10 | The Exorcist (1973) - Apr 25, 2009 |
| 100 | I Am Legend (2007) - Apr 25, 2009 |
| 100 | The Terminal (2004) - Apr 25, 2009 |
| 100 | Clear and Present Danger (1994) - Apr 25, 2009 |
| 90 | Quantum of Solace (2008) - Apr 25, 2009 |
| 10 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Apr 25, 2009 |
| 95 | Shrek (2001) - Apr 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |