DISaS73R

disas73r
Movie Buff - 233 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2011
Location: Ruse, Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 56% Jackie Brown (1997) - Rated 04 Sep 2011
78 22% Friends with Benefits (2011) - Rated 26 Aug 2011
86 74% Submarine (2010) - Rated 17 Aug 2011
84 56% Mysterious Skin (2004) - Rated 07 Aug 2011
88 83% Paths of Glory (1957) - Rated 03 Aug 2011
88 83% The Mirror (1975) - Rated 29 Jul 2011
75 13% The Game (1997) - Rated 25 Jul 2011
84 56% Stalker (1979) - Rated 24 Jul 2011
89 87% (1963) - Rated 21 Jul 2011
87 79% The Fountain (2006) - Rated 19 Jul 2011