![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DIcon195 | |
![]() |
Movie Buff - 268 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2011
Location: Germany
|

| 85 | The Believer (2001) - Apr 18, 2012 |
| 82 | Crazy, Stupid, Love (2011) - Apr 18, 2012 |
| 85 | Half Nelson (2006) - Apr 18, 2012 |
| 80 | The Last King of Scotland (2006) - Apr 18, 2012 |
| 86 | Into the Wild (2007) - Apr 10, 2012 |
| 82 | 13 Assassins (2011) - Apr 10, 2012 |
| 84 | Easy A (2010) - Feb 04, 2012 |
| 60 | 21 (2008) - Feb 04, 2012 |
| 90 | Drive (2011) - Feb 04, 2012 |
| 45 | I Am Legend (2007) - Feb 04, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |