![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DJ Arty | |
![]() |
Movie Buff - 425 Films Ranked
Member Since: Apr 17, 2009
Location: USA
|

| 80 | The Boondock Saints (1999) - Jul 31, 2009 |
| 80 | The Green Mile (1999) - Jul 31, 2009 |
| 80 | Cool Hand Luke (1967) - Jul 30, 2009 |
| 80 | Adaptation. (2002) - Jul 24, 2009 |
| 75 | Clerks (1994) - Jul 24, 2009 |
| 80 | Star Trek (2009) - Jul 24, 2009 |
| 80 | Platoon (1986) - Jul 23, 2009 |
| 80 | Ran (1985) - Jul 21, 2009 |
| 70 | Valkyrie (2008) - Jul 21, 2009 |
| 80 | Milk (2008) - Jul 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |