![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DKZink | |
![]() |
Movie Buff - 270 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2010
Location: USA
|

| 90 | Mission to Mars (2000) - Oct 18, 2010 |
| 90 | Bruce Almighty (2003) - Oct 18, 2010 |
| 89 | The Man in the Iron Mask (1998) - Oct 18, 2010 |
| 94 | Lord of War (2005) - Oct 18, 2010 |
| 96 | Catch Me If You Can (2002) - Oct 18, 2010 |
| 87 | Run Lola Run (1998) - Oct 18, 2010 |
| 93 | Across the Universe (2007) - Oct 18, 2010 |
| 94 | American Beauty (1999) - Oct 18, 2010 |
| 91 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Oct 18, 2010 |
| 98 | A Clockwork Orange (1971) - Oct 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |