![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DKeffer | |
![]() |
Movie Buff - 445 Films Ranked
Member Since: Feb 20, 2010
|

| 85 | Insomnia (1997) - Feb 03, 2012 |
| 82 | Primal Fear (1996) - Feb 03, 2012 |
| 78 | Iron Man 2 (2010) - Feb 03, 2012 |
| 82 | An Inconvenient Truth (2006) - Feb 03, 2012 |
| 50 | The Nutty Professor (1996) - Feb 03, 2012 |
| 50 | 10,000 B.C. (2008) - Feb 03, 2012 |
| 82 | The Social Network (2010) - Feb 03, 2012 |
| 90 | Donnie Brasco (1997) - Feb 03, 2012 |
| 85 | Clerks (1994) - Feb 03, 2012 |
| 88 | There Will Be Blood (2007) - Feb 03, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |