Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
DLawrence
Cinema Addict - 1432 Films Ranked
Member Since: Dec 30, 2009
Location: Birmingham, UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
86 California Split (1974) - Jan 08, 2012
74 Bananas (1971) - Jan 08, 2012
79 True Grit (2010) - Jan 07, 2012
84 The Body Snatcher (1945) - Jan 05, 2012
71 The Leopard Man (1943) - Jan 04, 2012
81 Emperor of the North (1973) - Jan 02, 2012
77 I Walked with a Zombie (1943) - Jan 02, 2012
86 Cat People (1942) - Jan 02, 2012
79 Of Mice and Men (1992) - Dec 30, 2011
81 The Sting (1973) - Dec 29, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with DLawrence. Why not go rank more films, then come back and check it out again?