![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DNDNagiel | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Jan 12, 2009
Location: Canada
|

| 85 | Seven (1995) - Jan 12, 2009 |
| 80 | A League of Their Own (1992) - Jan 12, 2009 |
| 90 | Knocked Up (2007) - Jan 12, 2009 |
| 85 | The Graduate (1967) - Jan 12, 2009 |
| 20 | Cold Mountain (2003) - Jan 12, 2009 |
| 70 | Pleasantville (1998) - Jan 12, 2009 |
| 60 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jan 12, 2009 |
| 80 | Groundhog Day (1993) - Jan 12, 2009 |
| 65 | The English Patient (1996) - Jan 12, 2009 |
| 85 | Back to the Future (1985) - Jan 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |