![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DVDKING | |
![]() |
Film Freak - 774 Films Ranked
Member Since: Jun 26, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 40 | The Hills Have Eyes Part II (1985) - Sep 05, 2008 |
| 78 | The Hills Have Eyes (1977) - Sep 05, 2008 |
| 89 | The Godfather: Part II (1974) - Aug 13, 2007 |
| 77 | Beyond the Sea (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Miller's Crossing (1990) - Aug 13, 2007 |
| 85 | 8 Mile (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Spellbound (2002) - Aug 13, 2007 |
| 73 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |