![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DaCostaPT | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Aug 6, 2010
Location: Portugal
|

| 54 | Salt (2010) - Nov 08, 2010 |
| 94 | Inception (2010) - Nov 08, 2010 |
| 80 | The Hangover (2009) - Oct 26, 2010 |
| 75 | Star Trek (2009) - Oct 26, 2010 |
| 50 | Angels & Demons (2009) - Oct 11, 2010 |
| 60 | Orphan (2009) - Oct 09, 2010 |
| 85 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Oct 06, 2010 |
| 98 | The Green Mile (1999) - Oct 04, 2010 |
| 90 | Saving Private Ryan (1998) - Oct 03, 2010 |
| 70 | Idiocracy (2006) - Oct 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |