![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DaHai401 | |
![]() |
Flick Fan - 68 Films Ranked
Member Since: Aug 5, 2010
Location: China
|
|
Bio: English Teacher
| |

| 80 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 05, 2010 |
| 75 | The Matrix (1999) - Aug 05, 2010 |
| 90 | Shaun of the Dead (2004) - Aug 05, 2010 |
| 75 | Rescue Dawn (2006) - Aug 05, 2010 |
| 50 | The Specialist (1994) - Aug 05, 2010 |
| 85 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Aug 05, 2010 |
| 75 | There's Something About Mary (1998) - Aug 05, 2010 |
| 75 | Jarhead (2005) - Aug 05, 2010 |
| 85 | Top Gun (1986) - Aug 05, 2010 |
| 40 | War of the Worlds (2005) - Aug 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |