![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DaZpinner | |
![]() |
Movie Buff - 155 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Trondheim, Norway
|

| 80 | Last Action Hero (1993) - Feb 23, 2012 |
| 90 | Band of Brothers (2001) - Feb 02, 2012 |
| 80 | The Pursuit of Happyness (2006) - Feb 02, 2012 |
| 70 | 8 Mile (2002) - Feb 02, 2012 |
| 75 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Jan 26, 2012 |
| 80 | Slumdog Millionaire (2008) - Jan 07, 2012 |
| 85 | Road to Perdition (2002) - Jan 07, 2012 |
| 92 | The Shawshank Redemption (1994) - Jan 07, 2012 |
| 85 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Jan 07, 2012 |
| 90 | The Usual Suspects (1995) - Jan 07, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |