![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Daaku | |
![]() |
Movie Buff - 232 Films Ranked
Member Since: May 26, 2006
Location: OK, USA
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 75 | Joe Dirt (2001) - Sep 19, 2010 |
| 85 | Delicatessen (1991) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Office Space (1999) - Sep 19, 2010 |
| 90 | The Big Lebowski (1998) - Sep 19, 2010 |
| 75 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Sep 19, 2010 |
| 85 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Sep 19, 2010 |
| 70 | Short Circuit 2 (1988) - Sep 19, 2010 |
| 75 | The Goods: Live Hard, Sell Hard (2009) - Sep 19, 2010 |
| 75 | Accepted (2006) - Sep 19, 2010 |
| 80 | The Losers (2010) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |