![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Daffy6964 | |
![]() |
Celluloid Junkie - 2511 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: Burnet, TX, USA
|

| 81 | Elite Squad: The Enemy Within (2010) - May 23, 2012 |
| 79 | Underworld: Awakening (2012) - May 23, 2012 |
| 82 | Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011) - May 22, 2012 |
| 85 | Mildred Pierce (1945) - May 14, 2012 |
| 72 | Haywire (2012) - May 02, 2012 |
| 80 | The Runaways (2010) - Apr 29, 2012 |
| 83 | My Week with Marilyn (2011) - Apr 28, 2012 |
| 80 | War Horse (2011) - Apr 24, 2012 |
| 85 | The Odd Couple (1968) - Apr 24, 2012 |
| 86 | The Descendants (2011) - Apr 19, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |