![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dale | |
![]() |
Movie Buff - 133 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 54 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 76 | Armageddon (1998) - Aug 13, 2007 |
| 51 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 13, 2007 |
| 63 | Auto Focus (2002) - Aug 13, 2007 |
| 73 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 69 | Bad Education (2004) - Aug 13, 2007 |
| 67 | Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007 |
| 33 | Be Cool (2005) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Best in Show (2000) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |