![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DallasW | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Sep 12, 2009
Location: Canada
|

| 85 | Boyz N the Hood (1991) - Feb 21, 2011 |
| 88 | Blue Valentine (2010) - Jan 18, 2011 |
| 84 | Felon (2008) - Jan 18, 2011 |
| 88 | Battleship Potemkin (1925) - Jan 17, 2011 |
| 97 | Inglourious Basterds (2009) - Jan 10, 2011 |
| 85 | Winter's Bone (2010) - Jan 03, 2011 |
| 80 | Shutter Island (2010) - Jan 03, 2011 |
| 88 | Toy Story 3 (2010) - Jan 03, 2011 |
| 88 | Exit Through the Gift Shop (2010) - Jan 03, 2011 |
| 90 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Jan 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |