Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Dan1
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Jan 22, 2010
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil
Recent Rankings
68 Poseidon (2006) - Jan 23, 2010
62 Adventureland (2009) - Jan 23, 2010
71 The Simpsons Movie (2007) - Jan 22, 2010
80 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jan 22, 2010
79 Slumdog Millionaire (2008) - Jan 22, 2010
90 Schindler's List (1993) - Jan 22, 2010
84 A Beautiful Mind (2001) - Jan 22, 2010
61 Pocahontas (1995) - Jan 22, 2010
25 Agent Cody Banks (2003) - Jan 22, 2010
98 The Lion King (1994) - Jan 22, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Dan1. Why not go rank more films, then come back and check it out again?