![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dan33977 | |
![]() |
Movie Buff - 202 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2006
Location: USA
|

| 70 | Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Die Another Day (2002) - Aug 13, 2007 |
| 88 | The Producers (2005) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Jersey Girl (2004) - Aug 13, 2007 |
| 93 | The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007 |
| 79 | The Polar Express (2004) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Rush Hour 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Fantastic Four (2005) - Aug 13, 2007 |
| 97 | Good Night, and Good Luck (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Brother Bear (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |