![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DanMan | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Nov 19, 2009
Location: UK
|

| 86 | Magnolia (1999) - Nov 19, 2009 |
| 73 | American History X (1998) - Nov 19, 2009 |
| 82 | No Country for Old Men (2007) - Nov 19, 2009 |
| 77 | Ringu (1998) - Nov 19, 2009 |
| 81 | School of Rock (2003) - Nov 19, 2009 |
| 96 | Goodfellas (1990) - Nov 19, 2009 |
| 68 | Devil's Advocate (1997) - Nov 19, 2009 |
| 79 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Nov 19, 2009 |
| 68 | The Pianist (2002) - Nov 19, 2009 |
| 75 | Gladiator (2000) - Nov 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |