Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
DanManIt
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Jun 22, 2010
Location: USA
Recent Rankings
80 American Pie (1999) - Jul 08, 2010
87 The Book of Eli (2010) - Jul 08, 2010
87 The Prestige (2006) - Jun 22, 2010
83 Blood Diamond (2006) - Jun 22, 2010
85 28 Days Later (2002) - Jun 22, 2010
85 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jun 22, 2010
91 Slumdog Millionaire (2008) - Jun 22, 2010
75 I, Robot (2004) - Jun 22, 2010
89 Saving Private Ryan (1998) - Jun 22, 2010
90 Superbad (2007) - Jun 22, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with DanManIt. Why not go rank more films, then come back and check it out again?