![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
DanOFTHEDEAD | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: May 17, 2006
Location: USA
|

| 70 | House of 1000 Corpses (2003) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Shaun of the Dead (2004) - Aug 13, 2007 |
| 39 | The Ring Two (2005) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Land of the Dead (2005) - Aug 13, 2007 |
| 66 | The Exorcism of Emily Rose (2005) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Friday the 13th (1980) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Slither (2006) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Hills Have Eyes (2006) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Hostel (2005) - Aug 13, 2007 |
| 12 | Silent Hill (2006) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |