![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dan Bernardi | |
![]() |
Movie Buff - 489 Films Ranked
Member Since: Nov 16, 2007
Location: Westlake, Ohio, USA
|
|
Bio: Film major. Major film fan.
| |

| 90 | Roger & Me (1989) - Jun 10, 2010 |
| 98 | Mr. Holland's Opus (1995) - Jun 10, 2010 |
| 84 | The Italian Job (2003) - Jun 10, 2010 |
| 92 | Mallrats (1995) - Jun 10, 2010 |
| 96 | The People Under the Stairs (1991) - Jun 10, 2010 |
| 77 | Dear God (1996) - Jun 10, 2010 |
| 99 | North by Northwest (1959) - Jun 10, 2010 |
| 98 | The Firm (1993) - Jun 10, 2010 |
| 99 | Inglourious Basterds (2009) - Jun 10, 2010 |
| 91 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Jun 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |