![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dan-Raoul | |
![]() |
Movie Buff - 288 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2011
Location: Oslo, Oslo, Norway
|

| 100 | Imagine Me & You (2005) - Jan 04, 2012 |
| 55 | Source Code (2011) - Dec 01, 2011 |
| 70 | Howl's Moving Castle (2004) - Nov 27, 2011 |
| 50 | The Smurfs (2011) - Nov 27, 2011 |
| 75 | Fright Night (2011) - Nov 27, 2011 |
| 70 | Reign of Fire (2002) - Nov 27, 2011 |
| 65 | Kung Fu Panda 2 (2011) - Nov 27, 2011 |
| 90 | Law Abiding Citizen (2009) - Nov 27, 2011 |
| 80 | Accepted (2006) - Nov 06, 2011 |
| 75 | Bart Got a Room (2008) - Nov 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |