![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Dana | |
![]() |
Movie Buff - 353 Films Ranked
Member Since: Apr 22, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 40 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Along Came a Spider (2001) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 60 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 93 | The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Animal (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Antz (1998) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |